8 komentarzy do “GRATULACJE !

 1. Marcin D

  A czy Pan Szanowny Jerzy K. poinformował kiedykolwiek ile zarabia jako Prezes s.m. Metalowiec czy tylko podaje %, ale nie wiadomo od jakich kwot ?

 2. admin Autor wpisu

  @ olczes, Anonim – Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami jest wpisana w rejestrze stowarzyszeń (KRS0000237936). Zgodnie z wpisem w rejestrze celem organizacji jest:
  “Podejmowanie wszelkich możliwych działań na rzecz przedsiębiorców, w obszarach: organizacyjnym, szkoleniowym, technicznym, gospodarczym i ekonomicznym, ustrojowym i prawnym, w celu:
  -tworzenia sprzyjających warunków dla rozwoju przedsiębiorczości
  -ułatwiania prowadzenia działalności gospodarczej
  -kształtowania państwa przyjaznego przedsiębiorcom
  -ochrony podstawowych praw i wolności przedsiębiorców “

  Dodamy, że prezes Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami jest równocześnie prezesem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, prezesem IGN Investment Sp z o.o. oraz był prezydentem zlikwidowanej Federacji Gospodarki Nieruchomościami. 
  Czy można mieć jakieś wątpliwości ?

   

 3. Anonim

  Izba Gospodarki Nieruchomościami powinna się dawno zainteresować, na osiedlu Grabiszyńska Filmowa działka nie została podzielona na działki jednobudynkowe,  i tym samym mieszkańcy  zostali okradzeni  z części wspólnej gruntu.

  admin – Grabiszyńska Filmowa ?

   

 4. olczes

  Ja do gratulacji się nie dołączam, ale znając  realia  spółdzielni  mieszkaniowej “Metalowiec” we Wrocławiu ujawnione na stronie internetowej  “wmetalowcu” uważam, że  sygnatariusze Izby Gospodarki Nieruchomościami powinni zapoznać się z tą stroną.

 5. admin Autor wpisu

  @Atsark – Składka członkowska dla zatrudniających 101-200 osób wynosi 50 zł miesięcznie płatne za rok z góry, wpisowe – 240 zł. Na temat wynagrodzenia zarządu nie sposób się coś dowiedzieć. Statut Izby mówi jedynie, że do kompetencji i zadań Komisji Rewizyjnej należy:
  “określanie warunków zatrudnienia członków Zarządu Izby oraz zawieranie z nimi w imieniu Izby umów o pracę albo innych umów będących podstawą wykonywania obowiązków członka Zarządu Izby”

 6. Atsark

  Dobrze było by się jeszcze dowiedzieć ile wynosi składka członkowska w tej izbie i jaką gażę pobiera zarząd delegatury we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Uzupełnij !