O nas

Image IMG_0187b4-e1507755159328_xm2kbm_gx5qgb-150x113Kilka słów o nas. Jesteśmy częścią grupy, która w obliczu kolejnych prób  aktywizacji społeczeństwa chce pomóc zwiększyć aktywność członków  naszej Spółdzielni.  Zarząd Spółdzielni dysponuje stroną internetową i Gazetą Południową. Uważamy, że jako udziałowcy powinniśmy mieć miejsce i możliwość wyrażania  swoich opinii na temat Spółdzielni. W imię elementarnej równowagi stworzyliśmy tę stronę. Mamy nadzieję, że pomoże ona w wymianie informacji, opinii i uwag oraz pozwoli na wzajemne zrozumienie i skoordynowanie ewentualnych, wspólnych działań.

6 odpowiedzi na O nas

 1. admin pisze:

  @ Mieszkaniec 309 – Jacy “niewygodni” czytelnicy są blokowani ? Prosimy o konkrety to sprawdzimy. Ze względu na spam i ataki hakerskie musieliśmy naszą stronę dodatkowo zabezpieczyć, być może za mocno. Od lat nikt się nie skarżył.

 2. Mieszkaniec 309 pisze:

  Widzę, że “niewygodni” czytelnicy są blokowani.

 3. admin pisze:

  Dzięki.

 4. Atsark pisze:

  10 000 odwiedzin strony. Gratulacje!

 5. admin pisze:

  Witamy Muchobór-Mały.

 6. Janusz pisze:

  Zatroskany sprawami SM Metalowiec Osiedle III staram się zaktywizować spółdzielców mieszkających na Osiedlu. Osobiście sądzę, że następuje rozziew w zakresie przepływu informacji między spółdzielcami a ciałami przedstawicielskimi. pozdrawiam i cieszę się z powstania tej strony. Na facebooku dla umożliwienia kontaktów między spółdzielcami uruchomiłem stronę ” Spółdzielca Metalowiec Wrocław “,. Jaki będzie jej skutek pokaże czas. Janusz ul Hiszpańska

Dodaj komentarz

Uzupełnij ! Przekroczony czas. Proszę odnowić CAPTCHA.