WALNE - październik 2019

Image teatrzyk2a-150x150Walne październik 2019 odbyło się dokładnie 7 października 2019 r. Posiadane przez nas informacje pozwalają ocenić, że te ostatnie Walne było nawet ciekawe. Na zebraniu można było zaobserwować oddolną aktywność spółdzielców i zdeptanie tej aktywności przez beton spółdzielczy. W tym wpisie postaramy się przedstawić, naszym zdaniem, ciekawe rzeczy jakie miały miejsce na tym zebraniu.

Na wstępie

Przewodniczący zebrania nie dopuścił do głosowania wniosków o zmianę porządku obrad. Okazało się także, że na zebraniu był obecny radca prawny, który nie przedstawił się i nie wiadomo dlaczego był obecny na zebraniu skoro Spółdzielnia nie zatrudnia radcy prawnego.
Przy wyborach do Rady Nadzorczej nie było żadnej prezentacji kandydatów nie mówiąc o możliwości zadawania pytań. Jest to sprzeczne z obowiązującym "Regulaminem obrad Walnego Zgromadzenia". Przewodniczący powtarzał "głosujemy bez skreśleń". Tak odbyły się wybory do Rady Nadzorczej.

Wkrótce ciąg dalszy...

Ten wpis został opublikowany w kategorii ORGANY SPÓŁDZIELNI i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Uzupełnij ! Przekroczony czas. Proszę odnowić CAPTCHA.