Udostępnianie materiałów

Udostępnianie materiałów - image top_secret_ophzb9_jbfjh7-133x150 on https://wmetalowcu.plOrgany naszej Spółdzielni często powtarzają taki zwrot:
“…cały komplet materiałów dotyczących  spraw  objętych  proponowanym porządkiem  był  do wglądu dla  wszystkich  członków  w siedzibie  administracji  osiedla  i zarządu  Spółdzielni.”
Jak to jest w praktyce możemy się dowiedzieć z doświadczeń jednego ze spółdzielców, który chciał skorzystać z prawa do informacji i udał się do biura Spółdzielni. Swoje doświadczenia przedstawił na Walnym Zgromadzeniu osiedla II w dniu 11.06.2014. Nie było żadnej reakcji organów spółdzielni. Poniżej przedstawiamy fragment protokołu z ww. Zgromadzenia.

Udostępnianie materiałów - image skan0001a_yzj9dl_lp88k3-150x127 on https://wmetalowcu.plJesteśmy pełni uznania i szacunku dla tego człowieka, który działaniem próbuje  naprawić funkcjonowanie Spółdzielni. Możemy zapewnić, że nie jest sam. Ujawnił jak w praktyce wyglądają słowa i czyny.

********************************************************************************

2 myśli w temacie “Udostępnianie materiałów

  1. Romek

    Moje źródła potwierdzają, że np. wynagrodzenie jest do końca kontraktu. Co do reszty to na razie nie mam informacji. Przed zamiarem odwołania trzeba się dowiedzieć jaka jest treść kontraktu. Według mnie facet jest nie w ciemię bity i rzeczywiście może być “niezatapialny”.

  2. admin Autor wpisu

    Doszły nas słuchy, że Prezes jest “niezatapialny”, a wynagrodzenie ma zapewnione do końca kontraktu. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Dodaj komentarz

Uzupełnij !Przekroczony czas. Proszę odnowić CAPTCHA.