Grabiszyńska 309?

Facebook

Grabiszyńska 309?Reakcja kilku mieszkańców spowodowała, że uruchomiliśmy nowy wpis zatytułowany “Grabiszyńska 309?”. Sprawa planowanej budowy budynku przy ul.Grabiszyńskiej 309 od dłuższego czasu budzi sprzeciw mieszkańców okolicznych budynków. W odpowiedzi zarząd spółdzielni przekonuje, że wszystko jest w porządku i zgodnie z prawem. Temu działaniu poświęca tyle czasu i papieru, że podejrzewamy, że z tym porządkiem i zgodnością z prawem chyba coś jest nie tak.

********************************************************************************

Facebook

7 komentarzy do “Grabiszyńska 309?

 1. mieszkaniec 313

  Kieleckie inwestycje Forum, zobacz wątek S.M.NA STOKU. ul. Sikorskiego…spółdzielnia weżmie kasę, prezes pójdzie na emeryturę, zarząd się zmieni …różnie może być i wtedy czekaj tatka latka , ani mieszkania, ani kasy..napewno winnego nie będzie …ten budynek już od dziesięciu lat mają budować, ale nie ma na niego miejsca,protestują  ” starzy ” mieszkańcy, którym brakuje miejsca na zaparkowanie samochodu,  brakuje miejsc na ustawienie śmietników, dziurawe chodniki,   podczas deszczu wokół kałuże, ściany zaciekają,…Spółdzielnia Metalowiec ma to gdzieś

 2. mieszkaniec 313

  Spółdzielnia ma wybudować boks śmietnikowy, ale  twierdzą, że nie ma miejsca.
  Jakie świństwo, nie ma miejsca na śmieci,  “a jest na budynek”, ciekawe kto będzie chciał tu mieszkać,teraz jest zagęszczenie, a jeszcze dodatkowo 70 mieszkań, dzieci, psy, samochody, dzieci nie będą miały w ogóle podwórka. SPÓŁDZIELNI ZABRAKŁO WYOBRAŹNI.

 3. Piotr

  W dniu 13 kwietnia 2015r. zostało wszczęte postępowanie w sprawie pozwolenia na budowę wieżowca na ul. Grabiszyńska-Fiołkowa, o czym nie zostali powiadomieni mieszkańcy, jako strony postępowania najbardziej  zainteresowani  budową bloku sąsiadujacą obok naszych domów. Spółdzielnia Metalowiec we Wrocławiu nie liczy się z nami mieszkańcami, zagrażają naszemu bezpieczeństwu.Budowa bloku na tak zagęszczonym terenie to jest prowokowanie katastrofy…..

   

 4. Helena ul. Grabiszyńska 315

  Spółdzielni metalowiec zabrakło wyobrażni, piąty wieżowiec ,400 mieszkan,, mamy dzieci, samochody, których nie ma gdzie zaparkować, dziurawe chodniki na których się potykamy..niedawno mieszkanka złamała nogę, trochę deszczu kałuże stoją,że nie można przejść…jedyny kawałeczek trawnika , wokół sam beton. garaże, bloki, więzienie i jeden wjazd waską uliczką Fiołkową…..

 5. Helena ul. Grabiszyńska 315

  My mieszkańcy mini osiedla kategorycznie się sprzeciwiamy budowie kolejnego bloku, ponieważ
  naprawdę nie ma na niego miejsca, jest i tak zagęszczenie terenu ,400 rodzin, mamy dzieci,samochody,spółdzielnia metalowiec oszalała

 6. Grabiszyńska 309?admin Autor wpisu

  Dziękujemy za informację. Okazuje się, że spora grupa spółdzielców aktywnie sprzeciwia się budowie nowego budynku w rejonie ulic Grabiszyńskiej i Fiołkowej. Na pytanie “Kto ma rację?” 82% głosujących przyznaje rację lokatorom a nie spółdzielni.

Dodaj komentarz

Uzupełnij !