Pawilon Grabiszyńska 240

Pawilon Grabiszyńska 240Radzimy przeczytać tekst “Odpowiedź anonim Millenium” ze strony internetowej spółdzielni. Ton tego pisma i spory zasób informacji  wzbudził w nas zdziwienie, a później odczucie, że  z  pawilonem przy Grabiszyńskiej 240 coś może być nie tak. Dzierżawca i zarządca obiektu już wydał ok.60 tys. zł na ekspertyzę stanu technicznego pawilonu, wyda od 10 do 30 mln. zł na modernizację oraz będzie płacił spółdzielni czynsz dzierżawny. Kiedy inwestuje się takie pieniądze to jaki przewiduje się zysk ? Co to za firma Womak Gamma ?
————————————————————————————————————————————-
Właścicielem spółki Womak Gamma jest spółka Womak Holding, która jest jedynym udziałowcem jeszcze takich spółek jak:
1./ Womak Alfa
2./ Womak Delta
3./ Womak Theta
4./ Womak Lambda
5./ Womak Sigma
6./ Womak Omega
7./ Galeria Rynek
8./ Lejdis

Womak Holding jeszcze w grudniu 2014 posiadała kapitał zakładowy 149,4 mln zł, ale została wyrejestrowana i w 2015 r. zarejestrowana ponownie z kapitałem zakładowym w wysokości 5 tys. zł.
Womak Holding i ww. jej spółki są zarejestrowane pod tym samym adresem we Wrocławiu pl.Powstańców Śląskich 1 lok.303.

/—  cdn./
Przedstawione dane są powszechnie dostępne w Krajowym Rejestrze
Sądowym.
————————————————————————————————————————————-
W spółkach Womak: Alfa, Gamma, Delta, Theta, Lambda, Sigma, Omega oraz Galerii Rynek i Lejdis prezesem zarządu jest Radosław Szczepaniak (w Womak Holding jest wiceprezesem).
Prokurentem w spółkach Galeria Rynek i Lejdis jest Adam Jerzy Kruk, który w przeszłości był prokurentem w spółkach Womak Alfa, Womak Gamma, Womak Omega i Womak Holding.
Te dane są powszechnie dostępne w KRS.

****************************************************************************

11 myśli w temacie “Pawilon Grabiszyńska 240

 1. wropro

  Jak zwykle wszędzie widzę teorie spisku, a szkoda że jak znam życie nikt z Was nie widział raportu technicznego o stanie budynku i ile byśmy wszyscy musieli zainwestować w jego remont (m.in. problemy z fundamentami). Faktycznie to co warto polecić wszystkim to więcej aktywności, a mniej populizmu. Zawsze każdą sprawę trzeba poznać z każdej strony. Pomijam już tu kwestię inwestora (bo to oczywiście osobna sprawa), ale w tym przypadku to inwestor weźmie kredyt i zainwestuje w kapitalny remont budynku i będzie płacił spółdzielni czynsz, a nie odwrotnie. Jak najbardziej polecam wszystkim aktywność obywatelską i wymianę informacji 🙂

 2. Stasia

  Przeczytajcie pilnie wywiad pod w/w linkiem!!!!!!!!!

  SPÓŁDZIELCO METALOWCA :jeśli nie pójdziesz na Walne to ” nowa (starą!) przypowieść sobie kupisz, żeś przed szkodą i po szkodzie głupi”. Szkoda już powstała, teraz można już tylko   zminimalizować straty. Idź i broń swojego interesu poprzez odpowiednie głosowanie.  I żebyś później nie miał do nikogo żalu, żebyś nie wystawał przed urzędami ze skargami i nie czekał w sądach latami na przyznanie ci racji….

 3. Janusz

  W tym tekście “tajemnicą” jest aktywność spółdzielców, pilnowanie decyzji podejmowanych na Walnych Zgromadzeniach, systematyczna łączność z członkami Rady Nadzorczej.

   

 4. admin Autor wpisu

  Dzięki za informacje. Właśnie o to chodzi. O wymianę informacji i wiedzy. Jeżeli chcemy coś zmienić w spółdzielni to musimy się dobrze przygotować. Według naszej wiedzy mamy przed sobą silnego przeciwnika z licznym wojskiem. W żadnym przypadku nie należy go lekceważyć. W najbliższym czasie opublikujemy linki do stron spółdzielców, którzy są w podobnej sytuacji jak my.
  Na dzisiaj podajemy ten link http://consolamentum.salon24.pl/560446,spoldzielnie-w-rekach-nomenklatury

 5. admin Autor wpisu

  W Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000110895 jest zarejestrowana firma Prosbud Plus Tax Sp z oo. Prezesem zarządu w tej spółce jest Adam Kruk, wspólnikami są Adam Jerzy Kruk i Janina Maria Widuch-Kruk, a prokurentem Jerzy Tadeusz Kruk – prezes SM “Metalowiec”.

 6. TUKAN

  Tak zgadza się to syn Prezesa Kruka. Ta sprawa w ogóle śmierdzi Prokuratorem w dwa lata po kompleksowej odnowie pawilonu /za który myśmy zapłacili/ będą wszystko burzyć . To nazywa Pan Prezes prawidłową gospodarką w Spółdzielni!!!
  A te wyróżnienia i medale to można kupić , kto zapłaci to dostanie.

 7. romek

  Czy się dobrze domyślam, że chyba coś łączy Adama Jerzego Kruka z naszym prezesem. Możecie rozwiać moje wątpliwości?

Dodaj komentarz

Uzupełnij !Przekroczony czas. Proszę odnowić CAPTCHA.