Grabiszyńska 309? ODMOWA !

Facebook

Grabiszyńska 309?  ODMOWA !Wydział Architektury i Budownictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia w dniu 29.05.2015 decyzją nr 2628/15 odmówił Spółdzielni Mieszkaniowej “Metalowiec” udzielenia pozwolenia na kontrowersyjną budowę budynku przy ul. Grabiszyńskiej 309.

Poniżej zamieszczamy kopię tej decyzji.

 

skan0006askan0007Grabiszyńska 309?  ODMOWA !Grabiszyńska 309?  ODMOWA !

 

 

 

 

 

 

********************************************************************************

Facebook

6 komentarzy do “Grabiszyńska 309? ODMOWA !

 1. Grabiszyńska 309?  ODMOWA !admin Autor wpisu

  Dotarła do nas informacja, że nie  złożono odwołania od decyzji odmawiającej zatwierdzenia projektu i  pozwolenia na budowę.

 2. Stasia

  Nie cieszcie się tą odmową, żadnych złudzeń ; spółdzielnia uzupełni wniosek i nadal będzie – “szanując” wolę i zdanie spółdzielców- czynić starania o pozwolenie……

 3. Piotr

  Tragedią to jest ” decyzję podjęła spółdzielnia o budowie” wbrew właścicieli mieszkań. Jaką “decyzję”, najpierw trzeba uzyskać zgodę mieszkańców,  w  latach 70-tych nie było mowy o budowie w tym miejscu budynku, spółdzielnia wykroiła nam kawałek podwórka za ,który płacimy tyle lat ile tu mieszkamy….

 4. mieszkaniec 313

  Nareszcie  będzie dla nas mieszkańców starych trochę miejsca na powiekszenie miejsc parkingowych, zrobienie osłony śmietnikowej ,aby śmieci były w jednym miejscu, zrobienie normalnego placu zabaw dla dzieci , a nie  piaskownica  tylko ogrodzona i niezabezpieczona,  psy  wchodzą, nie ma nic  normalnie zrobionego…. schody ,które  nie mają zjazdu dla wózków, rowerków.ale ile to zrobiła S.M.Metalowiec tu na tym osiedlu wypisuje w sprawozdaniach, gazetach   i to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, normalne kłamstwa za które liczą nam kosmiczne sumy ,…oszukują ile tylko wlezie

   

 5. Romek

  Brawo! Wielki szacunek dla mieszkańców, którzy konsekwentnie sprzeciwiali się budowie wieżowca na ich osiedlu. Pokazali innym, że można. Powinni być przykładem. Natomiast jak z w/w pisma wynika Prezes spartolił robotę. Co jeszcze spartolił lub spartoli? Co na to Rada Nadzorcza ?

Dodaj komentarz

Uzupełnij !