TAJNE! DLACZEGO?

Facebook

TAJNE! DLACZEGO?trzy dni (!) po podpisaniu z firmą Womak Gamma umowy dzierżawy pawilonu Grabiszyńska 240 (10.06.2014) zostało podpisane między stronami tajne porozumienie (13.06.2014), o którym chyba mało kto wie (może nawet nikt) . Nic nam nie wiadomo aby zarząd o tym fakcie informował  Radę Nadzorczą bo nie ma żadnego śladu na ten temat w protokołach Rady. W takiej sytuacji nie można się spodziewać aby o tym wiedzieli szeregowi członkowie Spółdzielni. Także nic nam nie wiadomo aby zarząd zasięgał opinii prawników w sprawie Porozumienia. Ciekawe jest także to, że zobowiązanie niejawności nie zapisano w umowie dzierżawy, a zrobiono to w Porozumieniu. Naturalnie rodzi się pytanie “dlaczego?”.

Dlaczego treść tego Porozumienia musi być tajna? Co się  nagłego wydarzyło w ciągu trzech dni od podpisania  dzierżawy aby trzeba było zawierać tajne porozumienie?
Może warto się zapytać dlaczego te trzy strony są takie ważne, co się wydarzyło w ciągu trzech dni i dlaczego nam nic się o tym nie mówi.

Może już czas aby zadać sobie pytanie czy to jest jeszcze Spółdzielnia czy już folwark, a może jest nim już od dawna.

*************************************************************************************

Facebook

5 komentarzy do “TAJNE! DLACZEGO?

 1. TAJNE! DLACZEGO?admin Autor wpisu

  Prezes Womak Gamma i Womak Omega (dzierżawcy pawilonu Grabiszyńska 240) w dniu 26.08.2015 zarejestrował w KRS pod nr 0000572630 firmę MKM Sp. z o.o z kapitałem 5000 zł i siedzibą ul. Grabiszyńska 269 lok. 6 (naprzeciwko pawilonu Grabiszyńska 240). W tej spółce prezes Womak  jest wspólnikiem i prokurentem. Przedmiotem działalności spółki jest między innymi:
  –  ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
  –  WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
  –  KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
  –  DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH
  –  POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

 2. Janusz

  hiszpan – nie pojąłem “ci_ku”. Ja rozumiem niejako “podziemną” działalność osób zaangażowanych w sprawy sp-ni Metalowiec, ale na dłuższą metę, żadna z poruszanych tu spraw , próbowanych rozruszać informacjami na forum nie zostanie załatwiona. Powtarzam, u formalnej podstawy działania spółdzielni są ludzie działający w ciałach przedstawicielskich. Pewnie jest prawdą, że administracja wykorzystuje ciała przedstawicielskie w sprawach dla niej (adm) istotnych, ale nacisk wyborców może tę sytuację zmienić. Moje stanowisko odnośnie działań administracji na os III jest znana, także ciału przedstawicielskiemu, więc nie działam “w podziemiu”. sprawy osIII opisywane są na forum:

  http://www.nakazdytemat.pl/wroclaw-muchobor-malytopics213/

  także z moim udziałem. pozdrawiam

 3. TAJNE! DLACZEGO?admin Autor wpisu

  @ Janusz – napisaliśmy w trybie przypuszczającym “może nawet nikt”. Wydawało nam się, że ciekawsza jest wiadomość niż  jej źródło. Informujemy, że komentarze muszą się pojawiać z pewnym opóźnieniem.

Dodaj komentarz

Uzupełnij !