Grabiszyńska 309 – POZWOLENIE

Facebook

Grabiszyńska 309 - POZWOLENIEW dniu 16 września 2015 r. Spółdzielnia Mieszkaniowa “Metalowiec” otrzymała pozwolenie na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego z  garażem podziemnym na działce nr 18/4 we Wrocławiu (Grabiszyńska 309).
Nie jest to dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców Grabiszyńskiej 311-321, którzy stracą skrawek zieleni, ale całej Spółdzielni, która straci działkę na rzecz przyszłych mieszkańców Grabiszyńskiej 309.

Grabiszyńska 309 - POZWOLENIEGrabiszyńska 309 - POZWOLENIEGrabiszyńska 309 - POZWOLENIE

 

 

 

Grabiszyńska 309 - POZWOLENIEGrabiszyńska 309 - POZWOLENIEskan0020

 

 

 

 

Grabiszyńska 309 - POZWOLENIE

 

 

 

 

 

https://wmetalowcu.pl/tag/grabiszynska-309/

Facebook

1 komentarz do “Grabiszyńska 309 – POZWOLENIE

  1. Janusz

    uważam, że spółdzielcy na przestrzeni trwania sprawy, zaniedbali aktywności (pewnie lekceważyli powiadomienia o konsultacjach) i obudzili się poniewczasie “z ręką w nocniku”. inna sprawa to “odchodzące” pokolenia mieszkańców osiedli spółdzielczych,  na spółdzielczość “patrzą” jak na ideę kołchozową, nieświadomie ją swoją postawą niszczą, w efekcie dopuszczając  taką postawą  nami manipulować. Szokującym dla mnie jest stanowisko ciał przedstawicielskich biernie stojących mimo sprawy. Mieszkańcy” grab 309″, zobowiążcie swojego przedstawiciela w radzie osiedla, by prześledził wszystkie związane z sprawą dokumenty (szczególnie decyzje konsultacyjne) i udzielił odpowiedzi na zgłaszane zastrzeżenia. Jako budowlaniec(pełne uprawnienia budowlane) mam świadomość, że ostatecznie sporny budynek zostanie pobudowany, a tylko od Waszej aktywności zależeć będzie by był jak najmniej uciążliwy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij !