Gdzie są PROTOKOŁY?

Facebook

Gdzie są PROTOKOŁY?Dostaliśmy sygnały, że na stronie internetowej Spółdzielni do tej pory nie ma protokołów z tegorocznych Walnych Zgromadzeń. Dla przypomnienia Walne Zgromadzenia odbyły się 8,9 i 10 czerwca, a więc ponad dwa miesiące temu. Podobno też nie ma protokołu Rady Nadzorczej z czerwca tego roku. Nie jest wprawdzie nigdzie zapisane w jakim terminie protokoły powinny być opublikowane ale ponad dwa miesiące to gruba przesada. Takie postępowanie nie świadczy dobrze. Jeżeli ktoś z Państwa ma login i hasło to prosimy to sprawdzić.

********************************************************************************

Facebook

8 komentarzy do “Gdzie są PROTOKOŁY?

 1. D.Z.

  Koleś kolesia lustruje, | TEMIDA contra SM
  Tu są protokoły z lustracji  w lipcu 2015 r. spółdzielni Metalowiec Wrocław

   

 2. SPÓŁDZIELCY

  Gdzie są protokoły z walnego zgromadzenia z czerwca 2015 i  protokół z lustracji lipiec 2015. DLACZEGO NIE  MA?

  Nie ma protokołów z posiedzeń rady nadzorczej!

 3. Piotr

  Nie ma protokołów z W.Z.C z czerwca 2015r.,nie ma protokołu  z lustracji  lipiec 2015r. Dlaczego?

   

 4. Gdzie są PROTOKOŁY?admin Autor wpisu

  Potwierdzamy, strona Spółdzielni nie działa. Pokazuje się komunikat “Fatal error”.

 5. Piotr

  Mało tego ,że nie ma protokołów z Walnego Zgromadzenia  z  czerwca 2015r. to nawet strona internetowa jest niedostepna. Najlepiej dla spółdzielni mieszkaniowej Metalowiec jest jak najmniej informować spółdzielców.

  Nie ma też protokołów z posiedzeń Rady Nadzorczej…ostatni jest z maja 2015r.

 6. Romek

  Prawdopodobnie mają zgryz z protokołem WZC osiedla nr 1. Jak wynika z treści “Walne 2015-osiedle nr I” na tym zebraniu musiało coś się dziać i być może w tym roku nie będzie protokołów. Ale na WZC pozostałych osiedli chyba było spokojnie.

 7. Stasia

  Gdzie są protokoły z WZC ?   Jak to gdzie ?; tam gdzie zawsze, tzn w “uszlachetnianiu”. Pojawią się kiedy już nikt nie będzie pamiętał co było mówione na zebraniu, a w przyszłym roku w czerwcu następne WZC je znów “zatwierdzi bez zastrzeżeń” Na ten temat przed ostatnim WZC jakiś internauta się wypowiadał: protokół ma sporządzać Zebranie, a skoro tego nie zrobiło to teraz cyzeluje go Zarząd tak by był wzorowy. Skoro wy, Spółdzielcy, tego nie pilnujecie to się nie dziwcie ” rugom” szeroko się pleniącym.

Dodaj komentarz

Uzupełnij !